Quartino

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče
Verze z 17. 11. 2016, 19:07, kterou vytvořil Quartino2016 (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: QUARTINO je logická desková hra pro zábavu i rozvoj mysli. Naučení pravidel je snadné a již několik minut po rozbalení hry se můžete pustit do sestavování bare...)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

QUARTINO je logická desková hra pro zábavu i rozvoj mysli. Naučení pravidel je snadné a již několik minut po rozbalení hry se můžete pustit do sestavování barevných kombinací na hrací ploše. Na první pohled snadný úkol, ale nezapomeňte, že stejný cíl mají i soupeři, proto dobře vybírejte pole, na která umístíte další hrací kámen. Vhodným výběrem můžete soupeři i nevinně škodit a překazit jeho plány. Taktika, prostorová představivost a dobré plánování Vám však k výhře pomohou více. Po několika hrách proniknete do hloubky této hry a začnete využívat naplno možnosti taktiky, ale i pak Vás soupeř může překvapit použitím speciální karty! QUARTINO obvykle trvá 30 minut a záleží jen na Vás, zda se po jejím skončení budete radovat z výhry, přemítat nad prohrou nebo nad remízou. Pokud Vás baví hry jako je Go, domino, Backgammon, šachy nebo Blokus, Quoridor a jiné abstraktní hry, QUARTINO Vás jistě zaujme také.