Osadníci

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání

Osadníci / Kvalifikace / Výsledky / Kvalifikovaní / Pravidla / Povídání / Kontakty / Odkazy

Mezinárodní mistrovství České republiky v Osadnících z Katanu

Vyhlašujeme šestnáctý ročník mistrovství České republiky ve hře Osadníci z Katanu. Mistrovství pořádá Duha - Děsír ve spolupráci s firmou Albi.


Byly spuštěny nové stránky seriálu CATAN TOUR - www.catan.cz


Mistrovství se odehrává od prosince do října formou kvalifikačních turnajů rozprostřených po území celé ČR a v Bratislavě. Bude zakončeno turnajem finálovým v rámci mezinárodního festivalu her Deskohraní v Praze. Na těchto stránkách najdete o mistrovství veškeré potřebné informace a snad i něco navíc.

Stejně jako loni budou i letos probíhat dvě úrovně kvalifikačních turnajů. Mimo standardní kvalifikace, jak je znáte z předchozích ročníků, je navíc možné vyhlásit mimořádné kvalifikace, které si můžete za určitých podmínek sami zorganizovat a uspořádat. Dle postupového klíče pro místní turnaje si vítěz každé takové kvalifikace zajistí buď přímý postup do finále nebo jeden kvalifikační bod, tedy polovinu postupu do finále.

Mistrovství Evropy Osadníci z Katanu se koná v roce 2017 v některém evropském městě (bude upřesněno.


Stránky jsou právě v těchto dnech aktualizovány pro následující ročník.

Kdy a kde nejblíže vašemu bydlišti si můžete zahrát, objevíte v sekci Kvalifikace. Struktura těchto stránek je jednoduchá a vychází z původních stránek mistrovství, takže se určitě neztratíte.

Tyto stránky prosím po obsahové stránce needitujte, pro veškeré vaše názory, připomínky a zážitky je určena sekce Povídání. Stránky mají jednoduchou adresu (tu prosím uveřejňujte):

deskovehry.cz/osadnici (nebo také www.deskovehry.cz/osadnici)