A Game of Thrones

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání
Varování: Nejste přihlášen(a) - vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky.

VAROVÁNÍ: Tato stránka je 85 KiB dlouhá; některé prohlížeče mohou mít problémy s editováním stran, které se blíží nebo jsou delší než 32 KiB. Prosíme, zvažte rozdělení stránky na více částí.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.
Aktuální verze Váš text
Řádka 521: Řádka 521:
==== Přesun lodí ====
==== Přesun lodí ====
-
Přesun lodí je důležitou součástí hry a dává pěšákům a rytířům (ne jiným lodím) možnost využít mořské dopravy na dlouhé vzdálenosti.
+
Přesun lodí je důležitou součástí hry a dává pěšákům a rytíŕům (ne jiným lodím) možnost využít mořské dopravy na dlouhé vzdálenosti.
-
Dvě pevninská území spojená jedinou mořskou oblastí nebo souslednými mořskými oblastmi, NA KAŽDÉ Z NICHŽ SE NACHÁZÍ HRÁČOVA LOĎ, se považují pro účely pochodu a ústupu za '''sousedící''' (ústupy jsou vysvětleny níže). Tak může například rod Greyjoyů s loděmi v Ironman's Bay přesunout své rytíře přímo z Pyke do Flint's Finger, Greywater Watch, Seagardu nebo Riverrunu jediným rozkazem Pochodu. Pokud by měl ještě loď v Sunset Sea, ten samý Pochod by mu umožnil přesunout rytíře až do Highgarden, Searoad Marches a/nebo Oldtownu. Tyto jednotky jednoduše projdou sousledně navázanými loděmi Greyjoyů v Ironman's Bay a Sunset Sea.
+
Dvě pevninská území spojená jedinou mořskou oblastí nebo souslednými mořskými oblastmi, NA KAŽDÉ Z NICHŽ SE NACHÁZÍ HRÁČOVA LOĎ, se považují pro účely pochodu a ústupu za '''sousedící''' (ústupy jsou vysvětleny níže). Tak může například rod Greyjoyů s loděmi v Ironman's Bay přesunout své rytíře přímo z Pyke do Flint's Finger, Greywater Watch, Seagardu nebo Riverrunu jediným rozkazem Pochodu. Pokud by měl jěště loď v Sunset Sea, ten samý Pochod by mu umožnil přesunout rytíře až do Highgarden, Searoad Marches a/nebo Oldtownu. Tyto jednotky jednoduše projdou sousledně navázanými loděmi Greyjoyů v Ironman's Bay a Sunset Sea.
-
Jinými slovy lodě a sousledná mořská území s přátelskými loděmi tvoří přímý "most" pro rytíře a pěšáky mezi dvěma přímořskými oblastmi. Je tedy celkem možné, i když vysoce nepravděpodobné, přesunout jednotky pomocí 5 lodí v 5 mořských územích přímo z Flint's Finger do Widow's Watch jedním Pochodem.
+
Jinými slovy lodě a sousledná mořská území s přátelskými loděmi tvoří přímý "most" pro rytíře a péšáky mezi dvěma přímorskými oblastmi. Je tedy celkem možné, i když vysoce nepravděpodobné, přesunout jednotky pomocí 5 lodí v 5 mořských územích přímo z Flint's Finger do Widow's Watch jedním Pochodem.
* I když použijete přesun lodí, jeden rozkaz Pochodu může vyvolat jenom jednu bitvu.
* I když použijete přesun lodí, jeden rozkaz Pochodu může vyvolat jenom jednu bitvu.
Řádka 533: Řádka 533:
* Lodě se mohou účastnit přesunu nebo tvořit článek přesunu bez ohledu na to, jestli měli zadaný nějaký rozkaz.
* Lodě se mohou účastnit přesunu nebo tvořit článek přesunu bez ohledu na to, jestli měli zadaný nějaký rozkaz.
-
'''''Zlaté pravidlo: Nikdy nemůžete přesunout jednotku (nebo utíkat s ní) tak, abyste porušili aktuální omezení zásobování (znázorněno na záznamníku zásobování). Když tak učiníte náhodou, musíte okamžitě zničit dostatečný počet jednotek, abyste vyhověli zásobovacím omezením.'''''
+
'''''Zlaté pravidlo: Nikdy nemůžete přesunout jednotku (nebo utíkat s ní) tak, abyste porušili aktuální omezení zásobování (znázorněno na záznamníku zásobování). Když tak učiníte náhodou, musíte okamžitě zničit dostatečný počet jednotek, aby ste vyhověli zásobovacím omezením.'''''
 +
 
==== Nastolení vlády ====
==== Nastolení vlády ====

Uložením příspěvku souhlasíte s jeho dalším nemilosrdným upravováním a volným šířením podle licence cc-sa. Nekopírujte autorským právem chráněná díla!

Storno | Pomoc při editování (otevře se v novém okně)

Šablony použité na této stránce: