Vrtule

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

[editovat] Vrtule - svět her a poznání

[editovat] Popis

Vrtule je místo pro zvídavé děti a dospělé. Můžete se zde pobavit u desítek společenských her či vyzkoušet svůj um u záludných hlavolamů. Naleznete zde velké postřehové hry, interaktivní expozici „Kdo neviděl, neuvěří“, obří „Krtkovo bludiště“ a nejnovějším počinem je projekt „Evropou křížem krážem".

KDO NEVIDĚL, NEUVĚŘÍ – ojedinělá expozice představující optické jevy a zrakové iluze. Názorně předvede, jak klamně se naše oči občas dívají, stačí jen kousek poodstoupit a vše je jinak. Zrcadlová komnata, záhadný text, filmový buben, periskop, rotující kotouč…

Tajemná zákoutí, tmavé průchody, slepé uličky. Spleť chodem obytných či okružních. Blikající světlo baterky osvětlující jen nejbližší okolí. To je KRTKOVO BLUDIŠTĚ. A nad ním štíhlé věže i rozlehlé stavby postavené šikovnými dětmi. K dispozici jsou zde stovky dřevěných kostek, ze kterých lze postavit stavbu snů.

Sofie, Edinburgh, Reykjavík, Athény… Kde se nachází? Co je dominantou těchto měst? Jakou řečí mluví místní obyvatelé? Nejen na tyto otázky odpoví nejnovější projekt, interaktivní výstava EVROPOU KŘÍŽEM KRÁŽEM. Formou několika samostatných her představuje Evropu. Lze zde ozkoušet nejen své zeměpisné znalosti, ale i koordinaci s ostatními kamarády.


[editovat] Adresa

Vrtule - svět her a poznání

Pospíšilova 12/13, Valašské Meziříčí

Vrtuli naleznete na náměstí ve Valašském Meziříčí, v 1. patře nad jídelnou Mamulka


[editovat] Otevírací doba

  • PondÄ›lí 14:00 - 18:00
  • StÅ™eda 14:00 - 18:00
  • Pátek 14:00 - 18:00


[editovat] Vstupné

  • dobrovolné


[editovat] Kontakt

Ivo Skoček

telefon: 737 373 033

e-mail: skocek@seznam.cz


Radka Skočková

telefon: 732 413 813

e-mail: skocena@centrum.cz


[editovat] Odkazy

Oficiální stránky: Vrtule - svět her a poznání [1]

facebook [[2]]