Los Deskatos

z deskovehry.cz - od hráčů pro hráče

Přejít na: navigace, hledání

Kdesi na Divokém Západě stálo město Los Deskatos, jemuž se slušní lidé zdaleka vyhýbali. Doupě psanců a hazardních hráčů. Objevte a ovlivněte jeden z příběhů lidí žijících v tomto městě nebo jeho blízkém okolí! Staňte se na chvíli uznávaným šerifem, obávaným padouchem, prohnaným obchodníkem, nebo záhadným indiánem a ukažte, co ve vás je.

Los Deskatos je velmi netradiční turnaj v deskových (stolních) hrách situovaný do atmosféry Divokého Západu pro fanoušky těchto her ve věku 13 – 23 let (vyjímky pouze po domluvě). Kromě tahání figurkami, házení kostkami a vykládání karet se můžete těšit na propracovaný příběh, který vás bude celým turnajem provázet, různé zajímavé úkoly a napínavé duely. Nemusíte ani znát pravidla, my vás je naučíme. Protože to není tradiční turnaj, může vyhrát i naprostý začátečník nebo i herní smolař - stačí, když zvolí správnou taktiku. Hrát se budou například hry Osadníci z Katanu, Carcassone, Halali!, Bláznivá zoo, Královské rošády, Citadela. Možná nakonec dojde i na Pexeso, nebo Člověče, nezlob se. Nejúspěšnější hráč a tedy nejostřílenější kovboj bude oceněn hrou Osadníci z Katanu, věcné ceny máme i pro další úspěšné hráče.

Kde:Klubovna Duhy Velké Medvědice v Olomouci - Střední škola zemědělská, U Hradiska 4. Přespání je možné přímo tam s vlastním spacákem a karimatkou. Stravu si každý zajistí sám. Startovné: 30 Kč Registrace: Nejpozději do středy 7.1.2009 mailem na deskatos@medvedice.net. Kapacita je nejvýše 20 lidí. Bližší info: Michal Štrajt, vedoucí akce – tel. 728 028 540, deskatos@medvedice.net, www.medvedice.net